Vaši klienti si mohou prohlídnout nabídku vaší školky na vaší úvodní stránce v klientské sekci.  Pokud již školku navštěvují, tak je toto tlačítko dovede na jejich účet, kde se mohou omlouvat a hlásit se na náhrady

 

vSoJDbAA3jqlFTNCmrv3zxvGFJAm027z3A.png

Nabídka školky:

Tuto nabídku tvoříte v popisu třídy. Zde také mohou projevit zájem a vám přijde informační mail. Tento mail vám rádi upravíme dle vašich požadavků (můžete poslat i návrh smlouvy atd.).

AbXP6QyCCriYGnqaDPOsLkUYh3ikrR_-sg.png


Po projevení zájmu, kontaktuje školka rodiče a proběhne osobní schůzka, na které si rodiče a školka domluví docházku dítěte a podmínky.

Po schůzce přihlásíte dítě do rozvrhu. Toto nemohou udělat rodiče. 


Půjdete do administrace 2 do sekce školky do modulu rozvrh. Na horní liště je potřeba mít vybraný správný semestr a správnou třídu kam chci dítě přihlašovat. 

V horním okně si vyberete týden, ve kterém bude dítě nastupovat do školky (řádek musí zmodrat), potom kliknete ve spodním okně v levo na tužtičku, kterou přiřadíte dítě do školky.

LVLbjR25m523FpIxDOwHd6oo_sq_dNTLWQ.png

Otevře se vám okno, ve kterém si vyberete dítě, které přihlašujete do školky. (musí být již založené v databázi studentů v sekci uživatelé).

Vyberete si období na jaké ho přihlašujete do třídy. Buďto můžete použít kostičku vlevo pro výběr celého období semestru nebo si můžete vybrat pouze některé týdny.

ve spodní části okna pak již fajfkujete, na které dny dítě přihlašujete a na jaký program (dopolední/odpolední).

Časové hodnoty zde již vyplňovat nemusíte, přenesou se vám automaticky z nastavení rozvrhu. Pouze v případě, kdy se domluvíte na jiné než standartní době, tak čas změníte.


0aAAQUDxZKvFO6ZePcY7R3VTspAKff8rvA.png

Po vyplnění pokračujete na záložku "Nastavení"


kvCifUooWQvuEXPSZxwenRQv2JlWH2PqKQ.png

Zde vyberete příslušný tarif (musí být již nastaven v modulu Tarifů) a Typ náhrady.

Typ náhrady je možné vybrat pouze z nabídky

Jedna náhrada za jednu omluvu 1:1

Jedna náhrada za dvě omluvy 2:1

bez náhrady 0


Stejným způsobem naplánujete také učitele do školky jen použijete ve spodním okně záložku Učitelé. Pouze naplánovaní učitelé mají možnost vidět docházku.

i5J4W9Q7YebPdUSEA_jCrdQBt79aonfbaQ.pngNyní máte postavený rozvrh školky a  probíhá běžná docházka, klienti se omlouvají a hlásí na náhrady.