Ovládání mobilní aplikace

- toto je návod pro novou verzi, pokud vidíte ve vašem telefonu jiné prostředí, je potřeba aplikaci aktualizovat. 

Návod pro aktualizaci 

 

1. Docházka – slouží k vytvoření docházky načítáním karet studentů (dětí) i pečujících osob.

Stačí přiložit kartu na zadní stranu mobilu. (Musíte mít zapnuté NFC – nastavení/připojení/další sítě/NFC). Mobilní zařízení musí být připojené k internetu.Mobil zapípá a načte kartu.   


 

2.  Karty – slouží k přiřazování a odebírání karet novým dětem nebo zaměstnancům.

 


Nejprve vyberte, jestli chcete přiřazovat studenta nebo zaměstnance. V seznamu studentů si vyberete, kterému studentovi chcete přiřadit kartu.

 (studenti i zaměstnanci se do mobilní aplikace dostanou z webového systému Webooker, viz předchozí část návodu). Potom přiložíte kartu na zadní část mobilního telefonu. Po načtení potvrďte tlačítkem přiřadit kartu.

 


Pokud chcete dítěti nebo zaměstnanci kartu odebrat, vyberete si opět v seznamu jméno kliknete na něj a dáte odebrat:3. Identita – zjišťuje vlastníka karty. Po přiložení karty na zadní stranu telefonu, vám systém napíše, komu je karta přiřazená.


 

4. Historie pípnutí vám zobrazí seznam napípané docházky dětí i pečujících osob za posledních 7 dní. Je to zobrazení všech příchodů a odchodů načtených tímto zařízením. Není zde možné dělat žádné úpravy.  Data se okamžitě převádí do vašeho systému https://......webooker.eu , kde je možné je dále zpracovávat a tvořit reporty pro MPSV.5. V záložce Nastavení vidíte účet, pod kterým jste přihlášení