Uživatel s přístupovou rolí učitel, recepční a vyšší vidí na úvodní stránce po přihlášení do systému záložku "Docházka"

V záložce docházka si vybere semestr

a rozbalí se mu seznam kurzů (každý učitel vidí pouze kurzy, které sám vede, recepční a administrátoři vidí všechny kurzy. U každého kurzu jde vidět, kolik je celkem přihlášených studentů na celý kurz.

Po výběru kurzu se rozbalí rozpis všech lekcí. Oranžově je vždy podbarvená nejbližší lekce. Ve sloupečku přihlášeno, je vždy vidět aktuální počet přihlášených studentů na danou lekci.


Pokud kliknete na kancelářskou sponku, můžete napsat k lekci libovolné informace a ty buďto pouze "Uložit" (uloží se uživatelům v sekci moje kurzy) nebo "Uložit a odeslat" e-mailem všem přihlášeným uživatelům z dané lekce. 


Výběrem lekce se rozbalí seznam všech studentů v lekci. 

-  první číslo uvádí kolikátá lekce daného studenta z kolika zakoupený lekcí právě probíhá

-  zelené písmenko i (informace) - signalizuje, že jsou u studenta další doplňující informace. (např. zdravotní stav, poznámka k registraci atd.)

- sloupeček lekce, informace, telefonní číslo, datum narození a nedoplatek se dají v sekci systém - nastavení - nastavení vypnout nebo zapnout

- okénka pro potvrzení neposílají žádné e-maily jen označí docházku studenta jako potvrzenou

- tlačítkem tisk je možné si docházku vytisknout nebo vyexportovat do PDF.


Pro změnu stavu docházky kliknete na jméno studenta.

Můžete nastavit stav nepřítomen, omluven nebo omluven bez náhrad.  Po uložení odchází informační e-mail o změně docházky studenta

Také je možné nastavit více vstupů nebo napsat poznámku (poznámka odchází také e-mailem uživateli)


Pokud někdo v docházce není a potřebujete ho do ní přidat, kliknete pod seznamem studentů na tlačítko přidat, vyberete si jméno a typ vstupu.

Pokud si vyberete typ vstupu náhrada a neobjeví se vám v poli "náhrada za" žádný kurz, znamená to, že student nemá žádné omluvené lekce, který by si na kurzu mohl vybrat.

Po uložení opět odchází e-mail.