Při vytváření nového uživatelského účtu odchází klientovi e-mail s potvrzením jeho identity. Bez tohoto potvrzení nemají klienti do systému přístup.

K čemu vlastně slouží dvojité potvrzování, tzv. double opt-in a proč ho ve Webookeru používáme


 • 1. Udržuje seznam kontaktů v dobrém stavu

  Typografické chyby jsou častým problémem při vyplňování přihlašovacích formulářů. Ty jsou pak noční můrou správců mailingových seznamů. Stačí jeden chybně zadaný znak a emaily mohou být zasílány úplně jiné osobě, nebo do emailové schránky, která nemusí vůbec existovat.

  To vše znamená značnou ztrátu jak finančních prostředků tak i času. Bez ohledu na to, jak k takové věci došlo, obě situace mohou způsobit vážné problémy při doručování zpráv. Hrozí pak přesměrování emailů do složky nevyžádané pošty nebo úplné zablokování přijímání vašich dalších zpráv.

 • 2. Zabrání podvodným registracím

  Představte si následky toho, kdyby někdo začal na do vašeho modulu uživatelů přidávat desítky falešných adres, nebo k tomu dokonce používal nějaký automatický skript! Nebo spamery zneužívající cizí emailové adresy k rozesílání tisíců nevyžádaných zpráv. S tímto se setkala již spousta lidí a může se to přihodit i vám! Dvojité opt-in potvrzení umožní takovým situacím předejít.

 • 3. Ochrání proti nařknutí ze šíření SPAMu
 • 4. Navýší počet doručených emailů

  Váš seznam kontaktů je vaším „zlatým dolem“, takže vybudování seznamu ověřených emailových adres a loajálních klientů by pro vás mělo být prioritou. Takový kvalitní seznam zaručí zvýšení počtu otevřených emailů, více budoucích zákazníků a zároveň méně případných stížností. Více než kde jinde platí v email marketingu, že kvalita vítězí nad kvantitou. U emailových kontaktů dvojnásob.