Už delší dobu avizujeme, že pracujeme na novém vzhledu Webookeru. Na nový vzhled Vás musíme přepnout. Postupně oslovujeme všechny organizace, využívající Webooker na kurzy a akce a domlouváme se na krátkém školení, kde systém přepneme a představíme, co je v systému nového. Pokud je u Vás právě nyní ideální čas na přepnutí systému, klidně zavolejte. (přepnout můžeme nyní pouze organizace, které využívají pouze moduly kurzy a akce) 


Co je tedy nového?


1. Celkový vzhled - Responzivní


- celkově jsme upravili vzhled systému, jeho zobrazení, ikony, rozložení atd. Vše je nyní moderní a hlavně responzivní - to znamená, že se vzhled mění (data se přeskupují) dle zařízení, ze kterého se na systém díváte. 


2. Barevné téma systému


- přidali jsme možnost nastavit si vlastní barvy v systému. Můžete použít buďto od nás navržené barevné palety nebo si i vytvořit svou vlastní barevnou kombinaci. ( nastavíte v sekci systém- nastavení - klientská sekce)

3. Barevný obrázek v úvodní tapetě

- podle tématu činnosti vaší společnosti si můžete na úvodní stránku vložit svou vlastní tapetu (obrázek). Tu si můžete vybrat z naší nabídky nebo si nahrát do systému tapetu vlastní. ( nastavíte v sekci systém- nastavení - klientská sekce)


4. Formátování textů

- přidali jsme možnost formátovat texty v systému. Můžete tedy naformátovat písmo třeba v provozním řádu, obchodních podmínkách, v popisech akcí, kurzů nebo i na úvodní stránku. 


5. Osobní účet

Upravili a rozšířili jsme osobní účet každého klienta. Přidali jsme například možnost vložení profilového obrázku jak u uživatelů, tak i u studentů. Možnost nastavení osobních údajů najdete v sekci (systém - nastavení - nastavení - osobní účet). Více v návodu zde

6. Proces registrace na kurzy a akce

Zpřehlednili jsme proces přihlašování do systému, rozkrokovali jsme nákup kurzů i akcí, aby se klient lépe orientoval v přihlášení na kurz. To by mělo pomoci novým klientům k dokončení registrace do kurzů a akci

7. Novinky - nástěnka - blok

- vytvořili jsme zcela novou sekci - novinky. Zde můžete přidávat různé články, novinky nebo třeba jen zajímavosti. Více najdete v návodu


8. Docházka 

Učitelská docházka se nyní jak na PC, tak na mobilních telefonech nachází v osobní sekci (po přihlášení pod profilovou fotkou se jménem)