Do systému je možné vkládat fotografie. Tyto fotografie se dají potom použít u kurzů, akcí nebo také jako logo na úvodní stránku.

Půjdete do sekce "Úložiště" - obrázky. V levém rohu kliknete na tlačítko "nahrát obrázky"

Otevře se vám okno pro vložení obrázku do systému. Dáte vybrat soubor a najdete si u vás v počítači obrázek, který chcete vložit do systému.

Obrázky mohou být JPG nebo PNG ve velikosti 385 × 306 pix. Pokud budete vkládat větší obrázek, můžete z něj vyříznout pouze část.

Do systému se vám vloží vybraný obrázek. V levém okně můžete měnit velikost nebo vybírat pouze část obrázku. V pravém rohu pak vidíte výsledný obrázek. Po úpravě velikosti dáte uložit. 

Obrázek se vám nahraje do úložiště. 

Obrázky je možné z úložiště také mazat. Stačí na nepotřebný obrázek kliknout a v rohu se objeví ikonka popelničky. Pokud na ní kliknete, můžete obrázek ze systému smazat. 


Takto jste uložili obrázky do systému. Nyní je můžete používat do kurzů, akcí nebo jako logo.

 Přidání obrázku ke kurzu nebo k akci

- půjdete do modulu "kurzy" nebo "akce", najdete kurz nebo akci, kam chcete obrázek přidat a ozubeným kolečkem dáte upravit (obrázky se dají vkládat i při tvoření kurzů a akcí), půjdete do záložky obrázky a dáte přidat obrázek. 

Otevře se vám úložiště obrázku a zde si obrázek vyberete. Je možné si vybrat i více obrázků najednou, okolo vybraných obrázků se udělá modrý rámeček. 


Takto se pak obrázky uloží do kurzu v klientské sekci. Po kliknutí na obrázek se obrázek rozbalí.


U akcí ze obrázek zobrazuje na úvodní stránce a další obrázky pak i přímo v popisu akce (stejně jako to je u kurzu).


Přidání Logo na úvodní stranu

Obrázek jako logo na úvodní stránku klientské sekce systému nastavíte v nastavení systému.

Logo na úvodní stránce pak vypadá takto: