Zaměstnanci

V sekci uživatelé najdete modul Zaměstnanci. Abyste mohli udělat z někoho zaměstnance, musí mít nejprve účet v systému (musí být zaregistrovaný do seznamu uživatelů). Zaměstnancem musí být všechny chůvy, učitelky kurzů, učitelky ze školek i organizátoři akcí.

Nový záznam přidáme tužtičkou.Vyplníme všechny záložky 

V záložce hlavní vyberete jméno ze seznamu uživatelů.

Náplň práce se zobrazuje klientům v jejich sekci (takže např. učitelka,  chůva, pečující osoba atd.).

Aktivní zaměstnanci se nabízí na úvodní stránce, při tvorbě rozvrhů, kurzů a akcí. Pokud vám zaměstnance odejde, označte ho jako neaktivního.

Popis o mně se zobrazuje klientům v nabídce kurzů.Po vyplnění pokračujete na záložce ostatní.

Zde si zadáte další doplňující informace jako titul, datum narození, zda má zaměstnance nějaké děti, jaké má vzdělání, praxi. Tyto údaje jsou doplňující, záložku ostatní můžete klidně přeskočit bez vyplnění.

K čemu slouží Skupiny a jak je vytvořit najdete v návodu zdeV záložce obrázek přidáte zaměstnanci fotku. Obrázek není povinný. Zaměstnanec, který bude mít obrázek bude vidět na úvodní stránce systému.

Fotku vložíte do systému z vašeho počítače a můžete si jí přímo v tomto okně upravit, zvětšit nebo vybrat pouze část obrázku. V levém okně vidíte Vámi vložený obrázek, v pravém okně výsledný obrázek. Výběr děláte bílým rámečkem, který můžete zvětšovat a zmenšovat nebo posouvat dle potřeby.