Pokud máte vytvořený kurz, potřebujete mu naplánovat rozvrh.

Kliknete si na kurz, ke kterému chcete rozvrh plánovat (aby byl řádek modrý), dole v detailu jsou záložky, tam si kliknete na záložku Rozvrh.

Pak na ikonku tužky pro vytvoření rozvrhu.


Počítač se zeptá, zda chcete rozvrh jen pro jednu lekci či pro celou sérii. Pokud budete chtít plánovat kurz na celé pololetí nebo více opakování, vyberete si celou sérii, kde nastavíte frekvenci opakování.


Zde už je něco předvyplněno o Vašem kurzu, musíte dovyplnit učebnu. Políčko popis slouží k informování klientů o změnách v průběhu kurzu. (viz. dále)


Další záložka je Opakování. Zde zadáte začatek a konec první lekce, čímž se spočítá délka lekce. Dále, jak se budou lekce opakovat (denně, týdně, měsíčně, ročně), důležité je zadat, kolik je lekcí, či kolikátého lekce končí. Pokud máte vyplněno, dáte uložit.


Takto se pak jednotlivé lekce vytvoří a propíší v rozvrhu.


Pokud si kliknu na ozubené kolečko u jednotlivé lekce a dám upravit, můžu vidět detaily.

Hlavní záložka - pokud cokoliv změním, systém se mě zeptá zda chci poslat klientům informaci o této změně lekce.

Pokud chcete klienty o něčem informovat napište to do políčka popis. Systém se vás opět zeptá, zda chcete poslat klientům mail s touto novou informací. (odešle se všem klientům přihlášeným na tuto lekci)


Záložka Studenti. Pokud se mi do kurzu někdo přihlásí, je vidět v této záložce.  Na ozubeném kolečku u studentů je možné smazat přihlášené studenty na náhrady, jednorázové vstupy nebo zkušební hodiny. (registrované zde nelze)

Také je zde vidět, kdo a kdy docházku klientů změnil.


Další způsob, jak udělat rozvrh je přes modul Rozvrh. Tam si najdu místo, školní rok a den, označím, jak dlouho a kde bude probíhat první lekce a dám pravé tlačítko myši. Vyberu, zda jde o jednotlivou či opakovanou lekci kurzu nebo o jednorázovou akci.


Dostanu se do stejného okna jako při prvním způsobu a musím vše vyplnit a pokračuji stejně jako při prvním způsobu.