Připravili jsme pro Vás novou sekci  CRM - péče o zákazníky


V této sekci budete moci sledovat všechny příležitosti, které mohou vést k registraci do školky, na kurzy nebo akce. Do sekce příležitosti budou padat vyplněné přihlášky, zájemci o kurzy a akce, náhradníci z čekacích listin, zájemci o školku, účastníci zkušebních hodin a také si zde budete moci zadávat poptávky z telefonních, osobních nebo mailových komunikací. V současné době jsou zde zatím jen zájemci z přihlášek a náhradníci z čekacích listin, zájemci o kurzy, vytvořené poptávky (z e-mailu, telefonu nebo osobní). Další cesty přijímání možných příležitostí budeme do modulu přidávat.


Jednou z hlavních částí je nový modul "Přihlášky"

V tomto modulu si můžete vytvářet přihlášky, které Vám vaši klienti (dokonce i bez nutnosti registrace) budou moci vyplňovat v jejich klientské sekci. 


Odpovědi z přihlášek pak najdete v sekci Příležitosti.  Více k přihláškám najdete v návodu zde


Další důležitou částí CRM jsou příležitosti vzniklé náhradníků v čekací listině


Modul Příležitosti slouží k zaznamenání a třídění všech možných vztahů, které jsou před přihlášením do kurzu, akce nebo do školky. Nové zájemce si můžete třídit dle různých úrovní a skupinek, označovat si je, vést si k nim poznámky o komunikaci, sledovat vývoj, registrovat je přímo na kurzy atd.

Více k nastavení a fungování najdete v návodu zde

 

Dále si v této sekci můžete nastavit různé fáze a úrovně příležitosti, které Vám pomohou příležitosti třídit a řadit dle potřeby. 

Více v návodu úroveň a fáze