Pokud je kurz již plný zobrazuje se v rozvrhu s červeným sloupkem vlevo. Do takto plné lekce je možné se přihlásit na čekací listinu.


Po zaškrtnutí políčka pro přihlášení studenta do lekce (jak na jednorázový vstup, tak i na náhradu) se ve spodní části objeví informace, že student bude přihlášen na čekací listinu. Také vidí v závorce informaci, kolikátý je v pořadí.


V momentě, kdy se někdo z lekce omluví a uvolní se na lekci místo, systém studenta automaticky do lekce přihlásí.(zašle mail nebo SMS - viz níže). Toto se děje pouze do limitu pro omluvu. A to z toho důvodu, aby se měl ještě přihlášený student z čekací listiny možnost omluvit. Nastavení limitu času pro omluvu najdete v sekci systém/nastavení.Pořadí v seznamu čekatelů na čekací listině nemůže nikdo ovlivnit (ani administrátor). Pokud administrátora zajímá počet lidí na čekací listině nebo jejich seznam, najde ho v sekci kurzy.

Vyberete kurzy a ve spodní záložce rozvrh lekci, u které chcete zobrazit čekací listinu. Pak stačí danou lekci otevřít (upravit ozubeným kolečkem). Čekací listinu najdete na poslední záložce.


Stejně tak to funguje i u jednorázových Akcí


Po přihlášení náhradníka do lekce umí systém zaslat SMS zprávu náhradníkovi. Podporu SMS zpráv při přihlášení z čekací listiny si můžete zapnout v základním nastavení systému. 


Funguje to tak, že pokud se na lekci uvolní místo a systém přihlašuje náhradníka do lekce, tak mu pošle SMS zprávu. SMS zpráva je určitě pro mnohé více flexibilní a klienti vědí o změně hned. Zprávy jsou účtovány v tarifu 1,5 Kč bez DPH za odeslanou zprávu.