Permanentky

Jak pracovat s přednáhradama jako s permanentkama? Jak správně zapisovat žáka na lekce jednotlivých kurzů a kde jednoduše zjistím, na kolik lekcí má ještě daný žák nárok?

------------------------

Dobrý den Zuzana Černá,

vytvořila jsem pro vás a ostatní návod jak se tvoří permanentka. Návod najdete zde:

------------------------

Děkuji. Ještě by mě zajímalo, jak to pak můžu ovládat já jakožto administrátor. Když ho chci ručně dát do nějakého kurzu, kam bude chodit a kde si ty náhrady vybere, udělám to jak? Normálně ho dát do kurzu a nenechat vytvořit fakturu? A co když pak bude chtít normálně do toho stejného kurzu chtít chodit, ale už normálně, ne přes permanentky? Nebude to pak dělat neplechu?
A kde já najdu, na kolik přednáhrad má ještě nárok? Někteří rodiče nejsou tak IT zruční, že by si to dokázali najít, a budou mi volat. Jak to rychle a jednoduše najít?
Děkuji za odpovědi.

S pozdravem
Zuzana Černá
2+2 škola matematiky

6. 8. 2017 v 21:45, Podpora Webooker <podpora@webooker.freshdesk.com>:

Dobrý den Zuzana Černá,

vytvořila jsem pro vás a ostatní návod jak se tvoří permanentka. Návod najdete zde:

On Pá, 4 Srpen at 12:53 PM , Zuzana Černá <2plus2matematika@email.cz> wrote:
Jak pracovat s přednáhradama jako s permanentkama? Jak správně zapisovat žáka na lekce jednotlivých kurzů a kde jednoduše zjistím, na kolik lekcí má ještě daný žák nárok?

------------------------

Dobrý den Zuzana Černá,

Určitě je neregistrujte do lekcí přes kurzy bez faktury, opravdu byste si tím nadělala velkou neplechu. Systém vám nedovolí přihlásit klienta 2x do stejného kurzu. 

Jako administrátor to můžete ovládat stejně jako klient přes rozvrh, nebo potom přes učitelskou docházku. Zde jde také vidět kolik vstupů ještě mají

v klientské části v rozvrhu vyberete v políčku student jméno studenta:
image
potom uvidíte rozvrh jako byste byla klientem
image
po kliknutí na lekci pak vidíte i počet zbylých náhrady.

Nebo můžete používat učitelskou docházku. Vyberete kurz, lekci a dáte přidat studenta do lekce. 
image

Petra Brabcová

1 Comment

Ze školení si pamatuji, že každý žák se může do kurzu zapsat jen jednou. Nebude to s těmi permanentkami dělat neplechu, když si rodič bude kupovat během pololetí stejnou permanentku třeba 5krát?

Děkuji.

Přihlášení nebo Registracepro odeslání komentáře